Силіконові форми для випікання користуються у кулінарії великою популярністю. Основна перевага силіконових форм перед звичайним посудом – її довговічність та універсальність. Посуд із силікону не вбирає сторонні запахи, не входить у хімічну взаємодію з продуктами і виділяє шкідливих речовин у процесі використання.
Силіконова форма призначена для випікання кексів, виготовлення цукерок та декору для десертів у вигляді чаші
Розмір планшета: довжина: 290 мм, ширина: 168 мм
Розмір виробів: зонішній діаметр 70мм, внутрішній діаметр - 48 мм, висота - 40 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Baker |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота стінок | 40 мм |
| Колір | Коричневий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 6 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴




