

Форма силіконова Baker Дубайський шоколад (202588)
- В наявності
- Код: 202588
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Силіконова форма для виготовлення великих високих плиток шоколаду з хрусткою начинкою зі смаженого катаїфі та іншими начинками
Така силіконова форма підходить для роботи з шоколадом, карамеллю, мастикою, желе та іншими кондитерськими сумішами.
Матеріал: харчовий силікон
Розміри планшета: 250х130 мм
Розмір виробу: 220 х 110 х 20 мм
На планшеті: цільна плитка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Baker |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота стінок | 20 мм |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Основні атрибути | |
| Тип | Форма для солодощів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴


