Силіконова форма для 6 порційних десертів на новорічну тематику. Форма використовується для випічки, заморожування або охолодження кондитерських виробів. Форма виготовлена з високоякісного харчового силікону.
Розмір форми: довжина - 265 мм, ширина - 165 мм.
Розмір комірок: довжина - 80 мм, ширина - 60-70 мм, глибина - 30 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Baker |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота стінок | 30 мм |
| Колір | Блакитний |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 6 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴



