Силіконова форма для 8 порційних десертів у вигляді брусків. Форма використовується для випікання, заморожування чи охолодження кондитерських виробів. Форма виготовлена із високоякісного харчового силікону.
Розмір форми: довжина – 265 мм; ширина – 210 мм.
Розмір осередків: довжина – 115 мм ширина -38 мм глибина – 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Baker |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 264 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота стінок | 20 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 8 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴




