Скалка гладка допоможе вам без проблем розкатати мастику, до такої гладкою відшліфованої поверхні не прилипає навіть полімерна глина.
Довжина 22 см. Діаметр 2,5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CHI |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Скалка кондитерська |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Загальна довжина | 23 см |
| Матеріал качалки | Силікон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴


