
Силіконова форма для цукерок CHI Косметика (202215)
- В наявності
- Код: 202215
150 ₴
Силіконова форма використовується для виготовлення шоколадних цукерок в домашніх умовах. Така форма має величезну кількість переваг: витримує високі температури, легка, шоколад легко відходить від форми. Форма виготовлена з харчового силікону. Він не вбирає запахи, легко миється, форму не потрібно змащувати перед використанням.
Призначена для багаторазового використання.
Форму можна використовувати в холодильнику, морозильній камері, в мікрохвильовій печі, в газовій або електричній духовці.
Легка в догляді, можна помити під теплою проточною водою, також підходить для миття в посудомийній машині.
Крім використання цієї форми для приготування шоколадних цукерок її також можна використовувати для приготування желейних цукерок, мармеладу, льодяників, фігурок з гіпсу, полімерної глини і мила.
Розмір форми: 220х160х13 мм; розміри комірок від 40 до 60 мм
Основні | |
---|---|
Тип форми | Порційна міні-форма |
Стан | Новий |
Виробник | CHI |
Матеріал | Силікон |
Конструкція форми | Цілісна |
Довжина | 220 мм |
Ширина | 160 мм |
Колір | Рожевий |
Країна виробник | Китай |
Кількість осередків | 16 шт. |
- Ціна: 150 ₴